fbpx Tabela rozmiarów - Bilquis - Sklep Bilquis
Zobacz nasze Social Media

Shopping Cart

  • No products in the cart.
a
Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Wysokość biustu252627282930
Szerokość ramienia121212131313
Obwód talii 626670747882
Obwód szyi343536373839
Obwód przedramienia262728293031
Obwód klatki piersiowej80
84889296100
Obwód bioder86909498102106
Długość tyłu do talii414142424343
Długość rękawa595960606161
Długość przodu do talii434445464748

X